Ajans Hizmetleri

Amblem & Logo

Görsel tasarım, iletişimin en etkili yöntemlerinden biridir. Logo tasarımı fark yaratmak için önemlidir. Özellikle firma ve ürünün logo tasarımları bulundukları sektörde öne çıkması için tasarlanır. Bir firmanın veya ürünün diğerlerinden önde görünebilmesi için öncelikle kolay algılanabilir, farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir logoya sahip olması gerekir. Arıcell Medya tüm bu kriterlerin yanı sıra müşterilerinin beğenilerini de dikkate alarak alanında başarılı logo tasarımlarına imza atmaktadır.

Logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir. Amblemden farklı olarak ayırt edici özellikler yanında firmanın ismini de yansıtır. Loqo yaratmak için kullanılan fontlar yeni tasarlandığı qibi mevcut fontlarda olabilirler. Logo yaratmak için belli başlı bazı kurallar işin uzmanları tarafından şöyle sıralanırlar.
Kolay ve anlaşılır olmalı
Her yerde kullanılabilir olmalı
Firmayı diğerlerinden ayırt ettirmeli


Kurumsal Kimlik

Logo, amblem, antetli kâğıt, kartvizit, zarf, dosya, tebrik kartları. şirket içi iletişim dökümanları, fatura, makbuz, personel takip formları, başarı belgesi, sertifika, kurumsal yayınlar, faaliyet ve finans raporları, broşür, katalog, reklam, bayrak, çıkartma, ajanda, bloknot, takvim gibi promosyon malzemeleri, ürünler, ürün ambalajları, bina, ofis, şantiye gibi içinde yer alınan çevre tabelaları, yönlendirme elemanları, sergiler, fuarlar, web sitesi, tanıtım CD'si gibi multimedya uygulamaları, araç üzeri grafikler ... Tüm bunlar, bir kurumun "kurumsal imajı"nın birer parçasıdır.

Yani bütünün detaylarıdır. Arıcell Medya’ nın işi, bu detayları "bütün" haline getirmektir.


Grafik Tasarım

Grafik Tasarım çalışmaları her türlü basılı medyada kullanabileceğiniz qörsel tasarılardır. Dergi ve gazete reklamları, katalog, broşür, bülten ve şirket tanıtım dosyaları matbaa öncesi tüm tasarımları grafik tasarım ekibimizce hazırlanmaktadır.

Şirketinizin veya ürünlerinizin tanıtımında, kalite vizyonunun yerleştirilmesi, sanatsal yaklaşımın sağlanması ve hedef kitleye doğru görsel mesajı iletmenin önemi, Arıcell Medya  ekibimizce son derece iyi bilinmekte ve başarıyla uygulanmaktadır. Reklam ve grafik tasarım konusunda yalnız uygulama değil, Creative ajans desteği de tarafımızdan saklanmaktadır.Graphic Design
Grafik tasarım, popüler bir sanat ve pratik bir sanattır; uygulamalı bir sanat ve eski zamanlara ait bir sanattır. 
Basitçe söyleyecek olursak, "fikirleri görselleştirme sanatıdır"


Katalog

Katalog tasarımı bir firmanın ürünleri veya hizmetleri için yapılabileceği gibi bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için de hazırlanabilir. Kataloglar içerdiği konuya, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir. Kimi katalog tasarımları kitap şeklinde hazırlanırken, kimi tasarımlar kartela şeklinde veya fişler şeklinde yapılabilir.

Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzman bir ekip gerektirir. Arıcell Medya ekibi, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerine güvenmektedir.


Broşür & El İlanı

Tanıtım araçlarının ensomut, en canlı ve en özel materyalleri el ilanları ve broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır. İyi kurgulanmış el ilanı ve broşür tasarımı firmanızı ve markanızı müşteriye doğru yansıtacak, sektördeki diğer firmalardan ayrılmanızı sağlayacaktır. Amacını yansıtan el ilanı ve broşür tasarımı uzun vadede sadık müşteri sağlayacaktır. Bütün olarak değerlendirildiğinde broşür ve el ilanı tasarımları en başından itibaren şu kriterler düşünülerek hazırlanmalıdır;
Ne için yapılacağı, Kimler için yapılacağı, Ne anlatılmak istendiği, Nasıl anlatılmak istendiği, Ne kadar bütçe ayrıldığı, Hedef kitleye nasıl ulaştırılmak istendiği.
Arıcell Medya bu kriterlere en uyqun tasarımı ve uygulamayı titizlikle belirleyip hedefe yönelik başarılı işler çıkarır.


İnsert Tasarımı

Insert tasarım, genellikle hedef kitleye direk ulaşılan, ürünü kampanyayı, tanıtımı qörsel zenginliklerle birleştiren, ürün bilgisi, fiyatı, çizgisi vb. özellikleri içinde barındıran, ekonomik, düşük gramaj kuşe kağıtlara ihtiyaca göre tek ya da çok sayfalı renkli olarak tasarlanmaktadır.
Tasarım için hedeflenen en önemli unsur müşterinin kampanya dâhili ve hârici belirlenen miktarda ürününü müşterilerine en etkili biçimde teşhir etmektir. Arıcell Medya bu hedef doğrultusunda tecrübesi ve yaratıcı çözümleriyle satış performansına katkı sağlamaktadır.


Dergi Tasarımı

Hedef kitleleri, konseptleri, içerikleri farklılaşmakla birlikte kurumsal dergiler; bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir plâtform yaratır, okurla kurum arasında iletişim köprüsü kurar. Okurda o kuruma ya da markaya yönelik ciddiyet duygusunu güçlendirir. Arıcell Medya’ nın uzmanlaştığı alanlardan biri de kurumsal yayıncılıktır. Bu anlamda her sektörde bilgisi, tecrübesi, donanımları, akademik altyapısıyla dergi tasarımından baskısına kadar sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kamu kuruluşları, İmalatçılar, Eğitim ve Öğretim Kurumları, Hastaneler, İnşaat, Hırdavat ve çeşitli sektörler Amacınız kurumunuzla, okuyucularınız arasında iletişim köprüsü kurmak olmalıdır.


Marka Danışmanlığı

Global dünya pazarında reklam yapmak ve reklamı yönetmek çok önemlidir. Reklamınızı yöneten en büyük unsur ise markanızdır. Bu sebeple markanızı belirlerken hayal ettiğiniz müddetçe başarıya ulaşacaksınız. Arıcell Medya’ da yapılan tüm çalışmaların çıkış noktası ve temeli, reklam ve iletişim çalışmaları, Marka'nın konumlandırılması, stratejileri ve hedefleri üstüne yapılır. Markalaşma sürecinin her aşaması uzman marka yöneticimiz, İletişimcilerimiz ve yaratıcı takımımız tarafından planlanır, projelendirilir ve uyqulanır.

Marka danışmanlığı kurumun değerlerine göre 6 aşamalı olarak yürütülen uzun soluklu bir projedir. Proje kapsamında;
1. Kurum değerlerinin tespiti
2. Ürün ve hizmetlerin hedef pazardaki rol ve konumları
3. Pazar paylarının ve ihtiyaçlarının analizi
4. Markanın tespiti - tanınabilirliği
5. Marka logo bütünleşmesi
6. Marka reklam ilişkisi
Değerleri işlenerek sürekliliğinin muhafaza edilmesi gerekir. İyi bir marka yönetimi insanın beynindeki düşünceyi yönetmesi ile eşdeğerdir.
Arı Telekomünikasyon Hizmetleri Elektrik İnşaat Turizm Tic. ve San. Ltd. Şti.
Adres / Adresses : 187.Cadde 131 / 39 Gimat - ANKARA Telefon / Phone : 0 312 387 53 87 - Faks : 0 312 387 30 30