Data Hizmetleri


Data Çözümleri-

Arıcell, lider üreticilerin ürünlerini en uygun çözüm seçenekleriyle müşterilerine anahtar teslim projeler sunmaktadır. Bilişim projelerinde, aktif ve pasif cihazların markadan bağımsız olarak belirlenmesi, altyapı fizibilite çalışması yapılması, ağ cihazlarının kurulum, yenilenme ve taşınma hizmetlerinin sunulmasına yönelik ihtiyaçlarınızı uzman kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Yerel iletişim ağ projelerinde; ister istiflenebilir, ister şase tipi mimaride olsun, kesintisiz çalışarak büyüyebilen, yüksek performanslı, yönetilebilir ve çoklu protokol (ses, video ve datanın bir arada desteklendiği) ortamlarını destekleyen çözümlerle, dünyanın bu konuda en ileri gelen üretici firmaları ile işbirliği yaparak müşteri ortamlarında uygulamaktadır. 

Arıcell, yerel iletişim ağları üzerinde kablolu iletişim çözümlerinin yanında, kablosuz iletişim çözümlerini de yine en gelişmiş ürün ve teknolojileri kullanarak müşterilerine sunmaktadır. Böylece kablosuz ağlar ile yüksek hızlı, kesintisiz, ses, data ve videonun bir arada desteklendiği, kullanıcı ve uygulamanın yoğun olduğu ortamları desteklemek mümkün olmaktadır.   

Uzak iletişim ağ projelerinde, Telekom altyapılarına bağlı olarak, ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet, SDH-Fiber, Kiralık Devre, Uydu İletişim ortamlarını kullanarak müşterilerine; çoklu protokol (ses, video ve datanın bir arada desteklendiği), yedekli-güvenilir ve yönetilebilir çözümler sunmaktadır. Bu anlamda değişik servis sağlayıcı firmalar ile işbirliği yaparak, müşterilerinin hem ses hem de data uygulamalarına farklı alternatif çözümler oluşturmaktadır.


Arı Telekomünikasyon Hizmetleri Elektrik İnşaat Turizm Tic. ve San. Ltd. Şti.
Adres / Adresses : 187.Cadde 131 / 39 Gimat - ANKARA Telefon / Phone : 0 312 387 53 87 - Faks : 0 312 387 30 30